Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ponad 2 kilogramy narkotyków ujawnione w trakcie kontroli drogowej

Data publikacji 30.07.2019

Drawscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Amator „białego proszku” wpadł w ręce policjantów podczas kontroli drogowej na krajowej dwudziestce w Powiecie Drawskim. Podejrzany już usłyszał zarzuty w tej sprawie i został aresztowany.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim i Posterunku Policji w Wierzchowie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Audi, który na wzniesieniu, przekraczając podwójną linię ciągłą, rozpoczął manewr wyprzedzania kilku samochodów.

W trakcie tej kontroli mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy i zaczął nerwowo się zachowywać. Wszystko wskazywało na to, że może posiadać narkotyki. Jak się okazało, przy 29-letnim kierującym policjanci znaleźli ponad 2 kilogramy amfetaminy, 200 gramów marihuany i 0,440 grama haszyszu.

Mężczyzna, mieszkaniec Czaplinka, usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za takie przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu podejrzany mężczyzna został aresztowany.

(KWP w Szczecinie / kp)

 

Powrót na górę strony