Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Próba rekonstrukcji wizerunku zmarłego. Prosimy o pomoc w ustaleniu jego tożsamości

Data publikacji 31.07.2019

Wydział Kryminalny KWP w Szczecinie prowadzi czynności identyfikacyjne związane z ustaleniem tożsamości osoby, której zwłoki znaleziono jesienią 2018 roku. Specjaliści z Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu zrekonstruowali wizerunek mężczyzny. Teraz policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które go rozpoznają.

6 października 2018 roku w lesie, w okolicy Przybiernowa (pow.goleniowski) znaleziono zwłoki. Śledztwo nie wykazało udziału osób trzecich w zgonie tej osoby.  Z uwagi na znaczny stan rozkładu ciała, pomimo zaangażowania funkcjonariuszy, nie ustalono tożsamości zmarłego. Zabezpieczono odzież zmarłego: bluzę flanelową w kratę koloru szaro - brązowego, zapinaną na zamek, spodnie dresowe lub kalesony w kolorze szarym i buty - trampki sznurowane w kolorze czarno - granatowym w romiarze 43.

W związku z tym policjanci i nadzorująca sprawę prokuratura skorzystali z umiejętności biegłych z zakresu antropologii sądowej, którzy przeprowadzili rekonstrukcję wizerunku na podstawie badań czaszki. W ten sposób został opracowany prawdopodobny wizerunek, który publikujemy. Mężczyzna mógł mieć 30 - 35 lat.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie, pod numerem telefonu 91-82-11-725, 91-82-11-740.

 

zespół prasowy KWP w Szczecinie

publikujemy odtworzony, prawdopodobny wizerunek mężczyzny i foto zabezpieczonego ubrania:

  • rekonstrukcja wizerunku mężczyzny
  • wizerunek zmarłego
  • trzecia wersja wizerunku po rekonstrukcji
Powrót na górę strony