Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali mężczyznę

Data publikacji 01.08.2019

Natychmiastowa reakcja malborskich policjantów przyczyniła się do uratowania życia mężczyźnie, który chciał skoczyć z betonowego mostu do rzeki Nogat. Dzięki natychmiastowej reakcji funkcjonariuszy 42-latkowi nic się nie stało. Następnie został on przekazany ratownikom medycznym, którzy zabrali go do szpitala.

Z wtorku na środę po północy (30-31.07.2019) dyżurny malborskiej komendy został powiadomiony, że na środku betonowego mostu, który znajduje się na drodze krajowej nr 22, przy barierce stoi mężczyzna i chce skoczyć do rzeki. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego – sierż. Marcina Kaszubowskiego i st. post. Łukasz Filipa oraz funkcjonariuszka wydziału kryminalnego.

Na moście zauważyli oni stojącego przy barierce mężczyznę. Policjanci wykorzystali nieuwagę mężczyzny i ściągnęli go z mostu. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji funkcjonariusze uratowali życie 42-latka. Następnie został on przekazany ratownikom medycznym, którzy zabrali go do szpitala.

(KWP w Gdańsku/aj)

Powrót na górę strony