Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Potrzeba płynąca prosto z serca. Policjant zorganizował zbiórkę dla rodzin poległych policjantów

Data publikacji 08.08.2019

Oprócz ciężkiej służby jaką jest praca w oddziałach prewencji nie zapomina o tych, którzy potrzebują pomocy. St. sierż. Paweł Kogut z Gorzowa zorganizował zbiórkę pieniędzy dla rodzin poległych policjantów. Każdy, kto chce pomóc najbliższym tych, którzy do końca wypełnili słowa roty ślubowania, może to zrobić dokonując wpłat. Przyłączmy się do tej szlachetnej inicjatywy policjanta i razem z nim pokażmy, że pamiętamy o naszych bohaterach.

Funkcjonariusz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Gorzowie Wlkp. st. sierż. Paweł Kogut organizuje zbiórkę pieniędzy na portalu https://zrzutka.pl/awg74j. Wszystko dla rodzin poległych policjantów, aby oprócz dobrego słowa wesprzeć je także finansowo. Nasze małe gesty przynoszą wiele radości i wzruszeń, pomimo trudności, z jakimi muszą się na co dzień mierzyć osierocone rodziny. Każdy kto nagle stracił osobę bliską rozumie ideę Fundacji, bo wie, jak ciężko jest tylko jedną parą rąk utulić do spokojnego snu małe dzieci. Stąd inicjatywa Pawła, który w refleksji potrafi się pochylić nie tylko na tym, co przed nami, ale także umiejętnie odczytuje potrzeby bliskich tych, którzy do końca wypełniając słowa roty ślubowania odeszli na wieczną służbę. To pokazuje niezwykłą empatię, klasę i szacunek Pawła. To jakim jest człowiekiem. Teraz niezwykle istotne jest to, aby jego inicjatywa została rozpowszechniona i odniosła swój zamierzony cel- zebranie jak największej kwoty pieniędzy.

Dołączmy do niej i pokażmy, że jest nas więcej. Zebrana suma zostanie przekazana Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom Po Poległych Policjantach. Fundacja opiekuje się rodzinami policjantów, którzy zginęli na służbie. Wspomaga je i wspiera ich codzienność. Każda śmierć to tragedia osobista i materialna rodzin, które pozbawione zostały opieki, a często jedynych żywicieli. Nie możemy o nich zapominać. Dzięki takim ludziom jak Paweł ta pamięć trwa.

http://www.fundacjapolicja.pl/

(KWP w Gorzowie Wielkopolskim/aj)

 

  • Policjant podczas ćwiczeń z pozorantką.
  • Na zdjęciu znajdują się dwaj policjanci. Jeden stoi z kamizelką odblaskową, drugi jest odwrócony.
  • Policjanci w Poczcie Sztandarowym
  • Policjant asystuje przy przemówieniu generała Wojska Polskiego.
  • Zrzut ekranu ze strony aukcyjnej "zrzutka.pl"
  • Logo Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom Po Poległych Policjantach
Powrót na górę strony