Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczyste zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego

Data publikacji 08.08.2019

7 sierpnia 2019 r. w Auli im. insp. P.P. dra praw W. M. Sobolewskiego miała miejsce uroczystość, która zakończyła ponad 6-miesięczne szkolenie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, a rozpoczęła dalszą drogę kariery zawodowej funkcjonariuszy w jednostkach macierzystych. W imieniu Komendanta-Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, insp. dra hab. Marka Fałdowskiego, zakończenia szkolenia dokonała mł. insp. dr hab. Agata Tyburska – Prorektor do spraw studiów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Po złożeniu meldunku przez dowódcę uroczystości oraz wprowadzeniu sztandaru Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie głos zabrała mł. insp. dr hab. Agata Tyburska Prorektor do spraw studiów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W swoim przemówieniu pogratulowała policjantom i złożyła serdeczne życzenia na dalszą służbę.

W trakcie uroczystości Pani Prorektor, w imieniu Komendanta-Rektora WSPol, pogratulowała funkcjonariuszowi, który uzyskał najlepsze wyniki w nauce oraz podziękowała policjantom, którzy wzorowo oraz sumiennie wykonywali zadania służbowe związane z udziałem w Poczcie Sztandarowym Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Na zakończenie uroczystości przedstawicielka słuchaczy złożyła podziękowania kadrze dydaktycznej za trud włożony w ich naukę oraz złożyła deklarację, że jako absolwenci Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie nie zawiodą pokładanych w nich nadziei.

(WSPol w Szczytnie/aj)

  • Uroczyste złożenie meldunku przez dowódcę uroczystości. W tle widać słuchaczy kursu zawodowego podstawowego na auli.
  • Słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego siedzący na auli.
  • Słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego siedzący na auli w trakcie uroczystego zakończenia.
  • Uroczyste zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego. Policjant odbiera dyplom ukończenia kursu. W tle widoczni są policjanci na auli.
  • Na pierwszym planie widać czterech policjantów stojących w rzędzie, odbierający dyplomy ukończenia kursu. W tle znajdują się policjanci na auli.
  • Policjanci siedzący na auli.
Powrót na górę strony