Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na festynie charytatywnym „Łączmy siły – pomoc dla Wiktorii”

Data publikacji 12.08.2019

Policjanci z Grudziądza wzięli udział w akcji charytatywnej pod nazwą „Łączmy siły — Pomoc dla Wiktorii”, która odbyła się na terenie Parku Rekreacji Sportu i Wypoczynku w Radzyniu Chełmińskim. Festyn miał na celu zebranie środków finansowych na zakup specjalnego podnośnika dla 10-letniej Wiktorii, który umożliwi jej sprawne wychodzenie z domu. Policjanci nie kryli zadowolenia, że mogli uczestniczyć w tak szczytnym przedsięwzięciu.

W niedzielę (11.08.19) na terenie Parku Rekreacji Sportu i Wypoczynku w Radzyniu Chełmińskim odbyła się akcja charytatywna pod nazwą „Łączmy siły — Pomoc dla Wiktorii”. Celem festynu było zebranie środków finansowych na zakup specjalnego podnośnika dla 10-letniej Wiktorii, który umożliwi jej sprawne wychodzenie z domu. W tym szczytnym przedsięwzięciu uczestniczyli też policjanci z Grudziądza, którzy nie kryli zadowolenia z tego powodu. Pragnący pomóc chorej 10-letniej Wiktorii mogli obejrzeć pokaz z udziałem psa służbowego, który przygotowali policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego grudziądzkiej jednostki. Zainteresowani motoryzacją natomiast mieli okazję nie tylko zobaczyć z bliska policyjne motocykle, ale nawet pod czujnym okiem policjanta dosiąść ciężkiej maszyny. Oczywiście to była dobra okazja na pamiątkowe zdjęcia.

Policjanci dziękują organizatorom za zaproszenie, że mogli swoją obecnością przyczynić się do szczytnego celu tej akcji.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

  • Jedna z uczestniczek festynu na policyjnym motocyklu w asyście policjantów
  • Dziecko w kasku na policyjnym motocyklu
  • Pokaz z udziałem psa służbowego
Powrót na górę strony