Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Blue Knights V na urodzinach 14-letniej Wiktorii

Data publikacji 13.08.2019

Policjanci z dzierżoniowskiej komendy zrzeszeni w Blue Knights, który jest międzynarodowym motocyklowym klubem stróżów prawa pojechali do Wiktorii, aby złożyć jej życzenia i wręczyć urodzinowy prezent z okazji jej czternastych urodzin. W rodzinnej atmosferze odśpiewali „STO LAT” i zjedli smaczny tort. Wiktoria, która jest podopieczną Blue Knights Poland V urodziła się z jedną rączką i bez nóżek.

Policjanci z dzierżoniowskiej komendy: Marek Dziewic, Adam Antosz, Przemysław Bielecki Maciej Tkaczyk i emerytowany funkcjonariusz z KMP w Jeleniej Górze Artur Dąbek odwiedzili Wiktorię Sobolewską. Policjanci co roku odwiedzają dziewczynkę podczas urodzin. Nie inaczej było też w tym roku. Policjanci złożyli 14-letniej Wiktorii życzenia oraz wręczyli prezent urodziny. W trakcie spotkania odśpiewali „Sto lat” i zjedli smaczny tort.

Wiktoria została porzucona przez biologiczną rodzinę i pokochana przez nową Mamę. Wikusia ma całkowity brak prawej kończyny dolnej, brak podudzia lewej kończyny dolnej oraz brak przedramienia prawej kończyny górnej. Aby radzić sobie w życiu, musi wystarczyć jej tylko lewa ręka.

Wszystkim, którym los Wiktorii jest bliski może ją wspomóc finansowo choćby najdrobniejszą kwotą. Bliższe informacje na ten temat na stronie NASZE DZIECI (KLIKNIJ)

Wikusia potrzebuje również innego wsparcia, takiego jaki dają jej m.in. członkowie Blue Knights Poland V.

(KWP we Wrocławiu/ rk)

 

Powrót na górę strony