Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W skrytce trzymał marihuanę. Teraz grozi mu 10 lat pozbawienia wolności

Data publikacji 13.08.2019

Świętokrzyscy kryminalni na terenie powiatu limanowskiego zabezpieczyli wczoraj narkotyki. Oprócz 1,5 kilograma suszu roślinnego, wstępnie zakwalifikowanego jako marihuana, funkcjonariusze odnaleźli 53 krzewy konopi innych niż włókniste. Policjanci zatrzymali 40-latka podejrzewanego o uprawę i posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

Świętokrzyscy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową od pewnego czasu przyglądali się 40-latkowi pochodzącemu ze Skarżyska-Kamiennej. Funkcjonariusze podejrzewali, że może się on trudnić narkobiznesem. Wczoraj, 12.08.2019 r., policjanci przeszukali jego mieszkanie. Po wejściu do budynku ich uwagę zwróciła kubatura domu, gdyż po wejściu do środka wyglądało to tak, jakby brakowało jednego pomieszczenia. Policjanci zwrócili uwagę na ścianę wyłożoną drewnianymi elementami. Jak się okazało, za nią mieściła się skrytka, w której znaleziono blisko 1,5 kilograma suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana.

Ponadto sekretne pomieszczenie skrywało też mini plantację, składającą się z trzech namiotów, a w nich rosły 53 krzaki konopi innych niż włókniste. Po zabezpieczeniu całego znaleziska, funkcjonariusze zatrzymali 40-latka. Za uprawę i posiadanie znacznej ilości środków odurzających mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Kielcach/aj)

 

  • Pomieszczenie z plantacją marihuany.
  • Pomieszczenie z plantacją marihuany.
  • Ujawnione krzaki konopi.
  • Ujawnione krzaki konopi.
  • Ujawnione krzaki konopi.
  • Pomieszczenie z plantacją marihuany.

Opis filmu: Film przedstawia ujawnioną plantacje marihuany.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 6.82 MB)

Powrót na górę strony