Aktualności

Skoki narciarskie, koncerty, festiwal i mecz - podsumowanie pracy policjantów

Data publikacji 19.08.2019

W operacji policyjnej „skoki lato 2019” zaangażowanych było ponad 100 małopolskich policjantów. Nad bezpieczeństwem turystów i kibiców czuwali policjanci z drogówki, prewencji jak i służby kryminalne.

Policjanci z małopolskiej drogówki dbali o bezpieczny dojazd turystów i kibiców na zawody letniego Grand Prix w Skokach Narciarskich. W Zakopanem ponad 100 policjantów z Krakowa i Myślenic dbało o ich bezpieczeństwo w mieście i bezpośrednio w rejonie Wielkiej Krokwi. W zabezpieczeniu imprezy wspierali nas funkcjonariusze Straży Granicznej oraz służba ochrony. Na skoczni i bezpośrednio w jej rejonie bawiło się ok. 7.500 kibiców. Wieczorem na Gubałówce odbył się koncert z cyklu „Hej Fest” w którym udział wzięło ok. 3000 osób i był on również był zabezpieczany przez policjantów. Na Równi Krupowej obecnie trwa Festiwal Folkloru Ziem Górskich.

Już za kilka miesięcy kolejny, tym razem zimowy Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem. Policjanci jak zwykle będą dbali o b ezpieczeństwo kibiców największej i najbardziej znanej imprezy sportowej w Małopolsce.

 

  • Zabezpieczenie imprezy masowej w Zakopanem
  • Zabezpieczenie imprezy masowej w Zakopanem
  • Zabezpieczenie imprezy masowej w Zakopanem
Powrót na górę strony