Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł poszukiwany 16 listami gończymi i ENA

Data publikacji 19.08.2019

Łącznie 9 lat w więzieniu spędzi 43-latek zatrzymany przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Za mężczyzną wystawiono 16 listów gończych i europejski nakaz aresztowania. Mieszkaniec jednej z podgorzowskich miejscowości przebywał wcześniej poza granicami kraju. Był całkowicie zaskoczony zatrzymaniem.

Poszukiwany 43-letni mieszkaniec jednej z podgorzowskich miejscowości miał na koncie liczne oszustwa. Podejrzany był także o podrabianie dokumentów. Poszukiwany był od 2017 roku aż 16 listami gończymi. Wystawiono również za nim europejski nakaz aresztowania. Jak wynikało z ustaleń, przebywał poza granicami kraju. Nie wpadł jednak od tego czasu w ręce żadnego z europejskich organów ścigania.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. uzyskali informacje, że poszukiwany może chwilowo przebywać na terenie powiatu gorzowskiego. Po ich zweryfikowaniu, w sobotę, 17.08.br., kryminalni w dynamicznych działaniach zatrzymali 43-latka pod Gorzowem Wlkp. Był całkowicie zaskoczony takim obrotem sprawy i nie stawiał oporu. Teraz, zgodnie z prawomocnymi wyrokami sądów, czeka go 9 lat więzienia.

(KWP w Gorzowie / mw)

 

Opis filmu: dwaj policjanci prowadzą zatrzymanego

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 14.58 MB)

Powrót na górę strony