Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Katowiccy policjanci zatrzymali poszukiwaną 5 listami gończymi

Data publikacji 20.08.2019

Policjanci z katowickiej komendy zatrzymali 49-letnią mieszkankę Katowic, która była poszukiwana 5 listami gończymi. Kobieta od kilku lat ukrywała się przed organami ścigania poza granicami kraju. Ma ona na swoim koncie wiele oszustw, za które zasądzono wobec niej wyroki na łączną karę ponad 10 lat więzienia.

Na podstawie 5 listów gończych, wystawionych przez sądy z Katowic i Sosnowca, kryminalni z katowickiej komendy poszukiwali 49-letniej mieszkanki Katowic, unikającej spotkania z przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości. Kobieta przez prawie dwa lata ukrywała się poza granicami kraju w Niemczech i Holandii.

Pracujący nad tą sprawą policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób katowickiej komendy uzyskali informację, że 49-latka przyjechała do Polski odwiedzić swoją rodzinę. 16 sierpnia br. policjanci z ogniwa wywiadowczego, wraz z „poszukiwaczami” z katowickiej komendy, zatrzymali poszukiwaną kobietę na jednym z osiedli w Katowicach. W chwili zatrzymania była ona całkowicie zaskoczona wizytą policjantów.

Obecnie 49-letnia mieszkanka Katowic przebywa już w areszcie. Za kratami ma spędzić ponad 10 lat.

(KWP w Katowicach)

Powrót na górę strony
Polska Policja