Aktualności

"Marzenia się spełniają..." wystarczy je po prostu mieć

Data publikacji 21.08.2019

10-letni Bartek z Żor obchodził wczoraj swoje urodziny, które z pewnością utkwią mu w pamięci na bardzo długo. A wszystko to dzięki strażakom i policjantom, którzy zaskoczyli go nie lada niespodzianką... Był tort, byli policjanci i strażacy, pokazy sprzętu, a także pamiątkowa sesja zdjęciowa.

Policjanci z Żor spontanicznie przyłączyli się do inicjatywy zorganizowania 10-letniemu Bartkowi niespodzianki z okazji urodzin. Wczorajsze przyjęcie odbyło się w remizie strażackiej, a na solenizanta czekało wiele atrakcji. Specjalnie dla Bartka odbył się pokaz sprzętu pożarniczego, a mundurowi w pełnym rynsztunku odśpiewali tradycyjne "Sto lat!". Chłopiec otrzymał też urodzinowy tort i chętnie pozował z pomysłodawcami do zdjęć. 10-latka bardzo ucieszyła niespodzianka przygotowana przez strażaków, ale także wizyta policjantów, którzy na co dzień patrolują ulice miasta. Dzięki ich obecności Bartek miał okazję z bliska obejrzeć policyjny radiowóz i stanąć ramię w ramię ze stróżami prawa.

Z okazji 10-tych urodzin życzymy Bartkowi spełnienia wszystkich marzeń i samych szczęśliwych dni, wielu przyjaciół, zdrowia i uśmiechu na twarzy!

(KWP w Katowicach/js)

  • Policjanci z 10- letnim chłopcem
  • Niezapomniane urodziny
Powrót na górę strony