Aktualności

Pomagamy i chronimy – dzielnicowi ze szczecińskiego Śródmieścia kolejny raz pokazali znaczenie naszej dewizy

Data publikacji 22.08.2019

Dzielnicowi z Komisariatu Policji Szczecin – Śródmieście w ramach realizacji codziennych zadań służbowych niosą pomoc również najmłodszym mieszkańcom naszego miasta. Włączyli się również w zbiórkę plastikowych nakrętek, by zapewnić środki na rehabilitację i leczenie Norberta i Wiktora. Dzieci urodziły się w 2015 roku, skrajnie przedwcześnie, bo w 24 tygodniu ciąży. Codziennie borykają się z wieloma chorobami i dolegliwościami. Każdy z nas może również im pomoc!

Dzielnicowi z komisariatu Policji Szczecin- Śródmieście  chcą pomóc Wiktorowi i Norbertowi, w tym celu przekazali rodzinie zebrane nakrętki. Trafią one teraz do firmy recyklingowej, a uzyskane w ten sposób środki zasilą konto fundacji wspierającej leczenie i rehabilitację bliźniaków.

Spotkanie z dzieciakami było także okazją zaprezentowania policyjnej służby i sprzętu, a spędzone razem chwile pozwoliły bliźniakom zapomnieć o codziennych dolegliwościach i chorobach oraz wcielenia się na moment w rolę funkcjonariuszy. Empatia szczecińskich mundurowych nagrodzona została szczerym uśmiechem i zadowoleniem Norberta i Wiktora, a to ogromne wyróżnienie.

Korzystając z możliwości przedstawienia pracy dzielnicowych ze szczecińskiego Śródmieścia zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej inicjatywy i dołączenie się do zbiórki.

(KWP w Szczecinie/js)

  • Policyjna zbiórka na rzecz chorych dzieci
  • Policyjna zbiórka na rzecz chorych dzieci
  • Zbiórka na rzecz chorych dzieci
Powrót na górę strony