Poszukiwany ukrywał się w sianie - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany ukrywał się w sianie

Data publikacji 28.03.2008

Policjanci z Lubania zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który ukrył się przed funkcjonariuszami w sianie na strychu. Wobec 46-letniego mężczyzny sąd wcześniej orzekł karę czterech miesięcy pozbawienia wolności.

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w jednej z wsi powiatu lubańskiego. Policjanci sekcji kryminalnej komendy powiatowej w Lubaniu pojechali do małej miejscowości, by zatrzymać 46-letniego mężczyznę. Sąd Rejonowy w Lubaniu orzekł wobec niego karę czterech miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwym.
W miejscu zamieszkania funkcjonariusze zastali tylko matkę mężczyzny. Kobieta twierdziła, że syna nie ma w domu i nie wie, gdzie może on przebywać. Policjanci sprawdzili pomieszczenia mieszkalne oraz gospodarcze. Mężczyzny faktycznie nigdzie nie było.
Do sprawdzenia pozostał jeszcze jedynie strych. Kobieta twierdziła, że tam jest wyłącznie siano. Funkcjonariusze postanowili jednak się upewnić. Gdy sprawdzali zalegające siano, miejsce przy miejscu, w pewnym momencie wyszedł z niego poszukiwany przez nich mężczyzna. Kolejną noc spędził on już w zakładzie karnym.
Powrót na górę strony
Polska Policja