Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwania 32-latki z Żukowa zakończone - kobietę znaleziono w lesie

Data publikacji 27.08.2019

Wczoraj kilkanaście minut po godzinie 14:00, służby obiegła dobra, wyczekiwana przez wszystkich informacja, o odnalezieniu zaginionej 32-latki w kompleksie leśnym. Zaginiona trafiła pod opiekę służb medycznych w stanie niezagrażającym życiu. Rodzina potwierdziła tożsamość zaginionej.

Prowadzone z wielkim zaangażowaniem wielu osób, poszukiwania zaginionej kobiety zakończyły się szczęśliwie wczoraj po 14:00. 32 latla została zauważona przez ochotnika na motocrossie, który włączył się w poszukiwania. Po chwili, po wskazaniu miejsca, gdzie była widziana, grupa policjantów odnalazła ją w leśnym zagłębieniu.

W poszukiwania zaangażowanych było wiele służb. Zaginionej szukali funkcjonariusze z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Głównej Policji, policjanci z sekcji poszukiwań wydziału kryminalnego Komendy Stołecznej Policji, strażacy z OSP w Cygance, Brzózem, Dębem Wielkim, Stojadłach, Ładzyniu i Jabłonnej, z której skierowano specjalną grupę poszukiwawczo – ratowniczą z psami tropiącymi. W działaniach wsparli nas również strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim, którzy m.in. sprawdzali akwen wodny, przy którym urywał się ślad podjety przez psa tropiącego z wydziału wywiadowczo - patrolowego KSP. Do poszukiwań użyto także śmigłowca „Black Hawk” ze stanu komendy głównej policji.

Warte podkreślenia jest wsparcie logistyczne udzielone przez władze gminy Mińsk Mazowiecki, które zapewniły posiłek i wodę dla wszystkich osób szukających 32-latki. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w prowadzone działania składamy serdeczne podziękowania. Szczególnie dziękujemy mediom za publikację wizerunku zaginionej i wsparcie przy rozpowszechnieniu informacji o poszukiwaniach.

(KSP/ mw)

  • Poszukiwania 32-latki z Żukowa
  • Poszukiwania 32-latki z Żukowa
  • Poszukiwania 32-latki z Żukowa
  • Poszukiwania 32-latki z Żukowa
  • Poszukiwania 32-latki z Żukowa
  • Poszukiwania 32-latki z Żukowa
Powrót na górę strony