Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pomogli kobiecie otworzyć auto, w którym spało niemowlę

Data publikacji 05.09.2019

Radziejowscy policjanci zareagowali błyskawicznie na prośbę kobiety, która przez przypadek zatrzasnęła w samochodzie swoje malutkie dziecko. Mundurowi zbili umiejętnie szybę i po chwili auto było już otwarte. Śpiące wewnątrz maleństwo bezpiecznie trafiło w objęcia matki.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek (3.09.19) w południe na ul. Szpitalnej w Radziejowie. Do pełniących tam służbę policjantów asp. Przemysława Betlińskiego i mł. asp. Macieja Stawickiego, z prośbą o pomoc, zwróciła się młoda kobieta. Zdenerwowana powiedziała, że przed chwilą przypadkowo zatrzasnęły się drzwi jej auta, a w środku został śpiący niemowlak. 

Policjanci natychmiast przystąpili do działania. Ustalili, że kobieta przyjechała z miejscowości oddalonej od Radziejowa o blisko 30 km, dlatego nie było możliwości szybkiego dostarczenia zapasowych kluczyków. W związku z panującą na dworze wysoką temperaturą nie było czasu do stracenia. Po uzyskaniu zgody kobiety, policjanci zbili umiejętnie boczną szybę i po chwili auto było już otwarte. 

Zdenerwowana, ale szczęśliwa mama bardzo podziękowała policjantom za pomoc.

 

 

Powrót na górę strony