Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Selekcja do opolskich kontrterrorystów

Data publikacji 23.09.2019

Nie rzucają się w oczy, polegają na sobie, ale przede wszystkim są skuteczni. Na co dzień uczestniczą w najpoważniejszych akcjach, niejednokrotnie narażając swoje życie. Non stop doskonalą swoje umiejętności, a do zlecanych im zadań podchodzą z pełnym profesjonalizmem. Niewątpliwie zapaleńcy o twardych charakterach. To cechy opolskich kontrterrorystów.

Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji w Opolu powstał na początku kwietnia 2019 roku. To efekt wydzielenia osobnego pionu w Polskiej Policji - kontrterrorystów. Jednak opolscy komandosi mają 25-letnie doświadczenie m. in. w zwalczaniu najcięższych kategorii przestępstw oraz aktów terroryzmu. Policjanci uczestniczą w działaniach realizacyjnych, minersko-pirotechnicznych, ratowniczych oraz w sytuacjach wymagających użycia taktyki specjalnej lub specjalistycznego sprzętu. Mają ku temu odpowiednie przygotowanie oraz wyposażenie.

Policjanci nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i doskonalą umiejętności. Poddawani są regularnym testom sprawności fizycznej, muszą wykazać się dobrym zdrowiem oraz przejść szereg testów psychologicznych. Do swoich zadań zawsze podchodzą z pełnym profesjonalizmem. I tego oczekują od swoich przyszłych kolegów.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o selekcji do Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji to zadzwoń 77 422 33 50 lub zobacz.

PAMIĘTAJ !

Oferta skierowana jest do policjantów, którzy między innymi legitymują się bardzo dobrym zdrowiem, wysoką sprawnością fizyczną oraz odpornością na stres.

  • opolscy kontrterroryści w trakcie działań
  • opolscy kontrterroryści w trakcie działań
  • opolscy kontrterroryści w trakcie działań
Powrót na górę strony