Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał ponad 1 kg narkotyków

Data publikacji 20.09.2019

Ponad kilogram narkotyków w postaci marihuany oraz mniejsze ilości amfetaminy ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 34-letniego mieszkańca miasta, który odpowie teraz za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz psychotropowych. Sąd Rejonowy w Wałbrzychu tymczasowo aresztował podejrzanego na okres dwóch najbliższych miesięcy.

Policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy 18 września br., przed południem, zatrzymali na gorącym uczynku 34-latka, który w miejscu zamieszkania - w szafie - ukrywał ponad 1 kg marihuany. Można było z niej wykonać ponad 2 tys. porcji handlowych tego narkotyku.

Funkcjonariusze podczas sprawdzania pomieszczeń ujawnili także mniejsze ilości środków psychotropowych w postaci amfetaminy oraz zabezpieczyli do sprawy dwie wagi podręczne, telefony komórkowe oraz mogące pochodzić z nielegalnego procederu pieniądze w kwocie ponad 10 tysięcy złotych.

34-latek decyzją sądu został zatrzymany w areszcie śledczym w Świdnicy. Spędzi tam najbliższe 2 miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

(KWP we Wrocławiu / js)

  • Na zdjęciu ponad 1 kg zabezpieczonych przez policjantów narkotyków w postaci marihuany.
  • Na zdjęciu ponad 1 kg zabezpieczonych przez policjantów narkotyków w postaci marihuany.
  • Na zdjęciu policjant prowadzi zatrzymanego mężczyznę.
Powrót na górę strony