Skusiły ich samochodowe odtwarzacze CD - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Skusiły ich samochodowe odtwarzacze CD

Data publikacji 31.03.2008

W kilkadziesiąt minut od popełnionego przestępstwa nakielscy policjanci zatrzymali dwóch pierwszych sprawców włamań do samochodów. Następnego dnia zatrzymali kolejnych dwóch. Ukradli oni radioodtwarzacze CD powodując straty od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Wszyscy zatrzymani mają po 16 lat.

30 marca dyżurny komendy powiatowej Policji w Nakle otrzymał zgłoszenie o włamaniu do pięciu samochodów. Do przestępstwa doszło około godziny 19:00 na parkingu przy ul. Ks. Skargii oraz ul. Pocztowej. Tam sprawcy włamali się do alfy romeo, fiata punto, skody octavi, chryslera voyagera i peugeota 206. Ukradli radioodtwarzacze CD powodując straty od kilkuset do kilku tysięcy.
Na miejscu przestępstwa policjanci uzyskali informacje, które pozwoliły w kilkadziesiąt minut od dokonanych włamań zatrzymać pierwszych dwóch nastolatków podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa. Dzisiaj rano zatrzymali dwóch kolejnych. Wszyscy mają po 16 lat i są mieszkańcami Nakła. Teraz ich sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.
Powrót na górę strony
Polska Policja