Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant w drodze do służby zatrzymał poszukiwanego

Data publikacji 26.09.2019

Policjant zespołu kryminalnego wieliszewskiego komisariatu w drodze do pracy zauważył i rozpoznał poszukiwanego mężczyznę. Natychmiast poprosił o wsparcie, a sam prowadził obserwację. Po kilku minutach zatrzymał zaskoczonego obrotem sprawy mężczyznę. Pomogli mu funkcjonariusze będący w służbie.

Zwykła droga z domu do pracy może zamienić się dla policjanta w trudne i niebezpieczne zadanie. Funkcjonariusz, pełniący służbę w Komisariacie Policji w Wieliszewie, pociągiem jechał do służby, kiedy zauważył i rozpoznał 28-letniego mężczyznę. Mieszkaniec powiatu legionowskiego ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Legionowie.

Policjant natychmiast poprosił o wsparcie funkcjonariuszy będących w służbie, a sam prowadził obserwację poszukiwanego. Po kilku minutach zatrzymał zaskoczonego mężczyznę, który nie krył zdziwienia takim obrotem sprawy. Wsparcia podczas zatrzymania funkcjonariuszowi udzielili koledzy z wieliszewskiej patrolówki.

Mężczyzna trafił już aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe pół roku za przestępstwa, których dopuścił się wcześniej, czyli znieważanie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

ea/js

Powrót na górę strony