Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek na ul. Paderewskiego

Data publikacji 29.09.2019

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego/Tuszyńska w Łodzi. Jedna osoba nie żyje, a cztery zostały hospitalizowane.

Do zdarzenia doszło 28 września 2019 r. o godz. 23.25 w Łodzi na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Tuszyńskiej.  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 34-letni łodzianin, kierujący audi A4 wykonując manewr skrętu w lewo w ulicę Tuszyńską, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającej z naprzeciwka taksówce opel insygnia i doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Na skutek wypadku 43-letnia pasażerka audi poniosła śmierć na miejscu. Kierujący audi oraz jego 11-letni pasażer trafili do szpitali. Taksówką opel insygnia podróżował 28-letni kierowca i dwoje pasażerów w wieku 68 lat. Oboje pasażerowie taksówki również zostali hospitalizowani. Sprawę tego wypadku badają policjanci z łódzkiej drogówki pod nadzorem prokuratury.

Policjanci poszukują świadków tego wypadku prosząc ich o kontakt z  Wydziałem Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym KMP w Łodzi pod nr tel. 42 665 25 22, 42 665 25 47 lub 112.

(KWP w Łodzi / wsz)

Powrót na górę strony