Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sierż. Monika Tokarska ze złotem i brązem podczas Mistrzostw Polski służb mundurowych w kickboxingu

Data publikacji 30.09.2019

Sierż. Monika Tokarska z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie reprezentowała Lubelski Garnizon Policji w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Podczas weekendowych zawodów dwukrotnie stanęła na podium. W formule K 1 zdobyła złoty medal, natomiast w formule Kick Light stanęła na najniższym stopniu podium.

Podczas minionego weekendu w miejscowości Chotowa, Grabiny odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. W rywalizacji wzięło udział ponad 200 zawodników reprezentujących różne formacje mundurowe z całego kraju.

W turnieju Lubelski Garnizon Policji reprezentowała sierż. Monika Tokarska, która na co dzień służbę pełni w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Policjantka w mistrzostwach startowała w dwóch formułach. W kicklight i K1 w kat. wagowej do 70 kg. W formule K1 nie miała sobie równych i została Mistrzynią Polski Służb Mundurowych w swojej kategorii wagowej. Natomiast w kicklight stanęła na najniższym stopniu podium zdobywając brązowy medal.

Sierż. Monika Tokarska należy również do Reprezentacji Polskiej Policji. Swoimi medalami wsparła drużynę, która zdobyła na turnieju pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Serdecznie gratulujemy naszej koleżance i życzymy kolejnych osiągnięć na arenie sportowej!

(KWP w Lublinie/js)

Powrót na górę strony