Narkotyki schowane w gołębniku - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki schowane w gołębniku

Data publikacji 31.03.2008

Północnoprascy kryminalni odkryli na jednym z podwórek przy ulicy Brzeskiej 40 woreczków z amfetaminą oraz wagę elektroniczną. Narkotyki ukryte były w gołębniku. W związku z tą sprawą zatrzymali podejrzewanego o handel narkotykami 16–letniego Sebastiana K. Sprawa nieletniego handlarza trafiła do sądu rodzinnego.

Północnoprascy kryminalni dowiedzieli się, że w jednej z kamienic przy ulicy Brzeskiej młody mężczyzna handluje narkotykami. Postanowili to sprawdzić. Przez jakiś czas obserwowali otoczenie kamienicy. W pewnym momencie zauważyli coś, co wzmogło ich czujność. Chłopak, którego podejrzewali o handel narkotykami, wyszedł z domu. Następnie wszedł do gołębnika znajdującego się na podwórku i na jakiś czas zamknął drzwi od środka. Po chwili wyszedł, kierując swoje kroki do innej kamienicy.

Wtedy policjanci przystąpili do działania. W kieszeni spodni Sebastiana K. znaleźli woreczek z amfetaminą. W gołębniku, w którym przed chwilą był 16 – latek, kryminalni odkryli schowane w skrytce pod podłogą 40 woreczków z amfetaminą oraz wagę elektroniczną.

Nieletniego przewieziono do policyjnej izby dziecka. Policjanci z zespołu do spraw nieletnich postawili mu zarzut posiadania narkotyków. Sprawą 16 – letniego Sebastiana K. zajmie się teraz sąd rodzinny.

Powrót na górę strony
Polska Policja