Aktualności

Pamiętamy!

Data publikacji 18.10.2023

Nasza Koleżanka st. sierż. Magdalena Dolebska zginęła na służbie 6 lat temu. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci!

ś.p. st. sierż. Magdalena Dolebska w mundurze galowym i w policyjnej czapce na głowieSTARSZY SIERŻANT MAGDALENA DOLEBSKA
ur. 1984 r. - zm. 2017 r.
referent Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie

Służbę w Policji rozpoczęła 8 maja 2012 r., na stanowisku kursanta zespołu patrolowo-interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. 9 listopada 2012 r., ukończyła kurs podstawowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Kolejno pełniła służbę w zespole patrolowo-interwencyjnym Wydziału Prewencji KPP w Krasnymstawie, a następnie od 1 lipca 2014 r., na stanowisku policjanta Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Krasnymstawie. 1 października 2016 r., została mianowana na stanowisko referenta Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Krasnymstawie.

Była policjantką zdyscyplinowaną, pracowitą, sumienną i dyspozycyjną. Z powierzonych zadań wywiązywała się rzetelnie i terminowo. Bardzo dobra znajomość przepisów z dziedziny ruchu drogowego, profesjonalizm oraz duża wiedza powodowały, że policjantka osiągała dobre wyniki w służbie. W szczególności przejawiało się to w ujawnianiu i zatrzymywaniu nietrzeźwych kierujących oraz właściwej reakcji na naruszanie zasad ruchu drogowego.

18 października 2017 r., podczas pełnienia służby wraz z innym funkcjonariuszem ruchu drogowego, obsługiwała zdarzenie drogowe w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny. Na stojący oznakowany pojazd służbowy, z włączonymi sygnałami świetlnymi, najechał samochód osobowy marki Renault. W wyniku wypadku st. sierż. Magdalena Dolebska zmarła w szpitalu.

(KGP/js)

Powrót na górę strony