Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoczął się finał XII edycji zawodów „Dzielnicowy Roku”

Data publikacji 23.10.2019

Komendant Szkoły Policji insp. dr Rafał Kochańczyk tuż po godzinie 8.00 uroczyście przywitał przybyłych z całego kraju gości, życząc im powodzenia i udanej rywalizacji.

Od ubiegłego roku w zawodach biorą udział również kierownicy rewiru dzielnicowych. I tak dzielnicowi sprawdzą się w 5 konkurencjach – teście wiedzy policyjnej, strzelaniu, pierwszej pomocy, symulacji – podstawowe czynności służbowe związane ze służbą patrolową oraz symulacji – kompetencje dzielnicowego, a kierownicy zamiast symulacji wezmą udział w konkurencji pt. analiza dokumentacji służbowej.

Aby zdobyć tytuł „Dzielnicowego Roku” lub „Kierownika Rewiru Dzielnicowych Roku” i powalczyć o wyjątkowo atrakcyjne nagrody, funkcjonariusze będą musieli uzyskać jak najwięcej punktów w każdej z konkurencji. 

Tego najlepszego spośród 34 dzielnicowych i 17 kierowników rewiru reprezentujących wszystkie komendy wojewódzkie oraz Komendę Stołeczną Policji wyłonią sędziowie konkursu. Kim będzie ten szczęśliwiec, kto stanie na podium? – okaże się w piątek, a już dziś życzymy wszystkim powodzenia.

(Szkoła Policji w Katowicach)

  • dowódca apelu składa raport komendantowi szkoły
  • Grupa przybyłych drużyn
  • Komendant szkoły przemawia na rozpoczęcie zawodów
  • grupa przybyłych drużyn
  • Komendant ściska dłoń dowódcy apelu na zakończenie
Powrót na górę strony