Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Biłgoraj: Tirem wjechał w budynek

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj we Frampolu. 38-letni kierowca pojazdu ciężarowego marki DAF wjechał w budynek. Na szczęście kilka minut przed zdarzeniem goście opuścili restaurację, a pracownica wyszła na zaplecze. Jak wstępnie ustalili policjanci przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu.

    Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 14:00 we Frampolu. Jak ustalili policjanci jadący od strony Lublina ulica Gorajskiego samochód ciężarowy marki DAF wjechał w budynek znajdujący się  na ulca Rynek. Tir wjechał w ogrodzenie i ogródek piwny znajdujący się przy lokalu i zatrzymał się na ścianie budynku. Na szczęście kilka minut przed zdarzeniem goście opuścili restaurację, a pracownica wyszła na zaplecze. Nikt również w tym momencie nie przejeżdżał  samochodem a na chodniku nie było pieszych.

 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 1.32 MB)

 

   Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci i strażacy, którzy z gruzów wydobyli małego kota, który także nie ucierpiał w zdarzeniu. Jak ustalili policjanci przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu przez 38 letniego kierowcę, który jest mieszkańcem gminy Biłgoraj. Mężczyzna był trzeźwy i nie odniósł obrażeń. Ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony, do momentu usunięcia pojazdu odbywał się wahadłowo.

  Ku przestrodze publikujemy nagranie ze zdarzenia i apelujemy o zachowanie rozsądku za kierownicą oraz przestrzeganie przepisów. Pamiętajmy, jesienna aura, opady deszczu i wcześniej zapadający zmrok nie sprzyjają naszemu samopoczuciu. Nie zwalnia nas to jednak z odpowiedzialności. Zdejmijmy nogę z gazu i przestrzegajmy przepisów!

 

 

  • tir po wjechaniu w dom
  • miejsce zdarzenia drogowego
Powrót na górę strony