Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania z USA dla policjantów

Data publikacji 20.11.2019

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju wpłynął list od mieszkanki New Jersey w USA. Kobieta składa w nim podziękowania za szlachetną postawę, uczciwość i pomoc mł. asp. Adama Działo oraz policjantów z Posterunku Policji w Tarnogrodzie. Dzięki mundurowym mieszkanka USA odzyskała zagubiony portfel, pieniądze i dokumenty.

„Jestem ogromnie wdzięczna za uczciwość, szczerość i oddanie pracy nawet poza godzinami służby”, pisze Pani Monika, która na stałe zamieszkuje w Stanach Zjednoczonych Ameryki. W czerwcu tego roku przyjechała do Polski. Na początku lipca Pani Monika wybrała się na zakupy i zagubiła portfel o czym początkowo nie wiedziała.

Znalazł go będący na dniu wolnym policjant mł. asp. Adam Działo z Posterunku Policji w Tarnogrodzie, zgubę przekazał kolegom z posterunku, którzy ustalili adres zamieszkania właścicielki i skontaktowali się z policjantami ze Stalowej Woli, którzy za pośrednictwem rodziny poinformowali właścicielkę, że portfel z zawartością m.in. pieniędzy, dokumentów, kart kredytowych bezpiecznie czeka na nią w Posterunku Policji w Tarnogrodzie.

Portfel jeszcze tego samego dnia wrócił do właścicielki.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony