Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zambrowski policjant odznaczony

Data publikacji 11.12.2019

Dzielnicowy zambrowskiej komendy rozwija swoją pasję jako instruktor sztuk walki. Sumienność oraz wybitne osiągnięcia sierżanta Roberta Gaździka zostały docenione. Podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski International Budo Kai w Zambrowie został odznaczony najwyższym medalem Ligi Obrony Kraju.

Dzielnicowy zambrowskiej komendy sierżant Robert Gaździk to policjant, który rozwija swoją pasję jako instruktor sztuk walki. W czasie wolnym od służby, wolontariacko prowadzi zajęcia w mazowiecko-podlaskim klubie karate. W Komendzie Powiatowej Policji w Zambrowie pełni funkcję Instruktora technik i taktyk interwencji. Wielokrotnie podkreśla, jak ważne jest rozwijanie swoich pasji poza pracą oraz jak wiele korzyści czerpie z samokształcenia i rozwoju osobistego.

W sobotę w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 5 w Zambrowie, odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski International Budo Kai. W trakcie zawodów nasz policjant został odznaczony złotym medalem Ligi Obrony Kraju, za wieloletnie osiągnięcia w dziedzinie szkolenia i kształtowania wzorowych postaw wśród dzieci i młodzieży. Medal ten przyznawany jest, jako najwyższe wyróżnienie dla działaczy społecznych i osób, które przyczyniły się do rozwoju Ligi.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(KWP w Białymstoku / mw)

Powrót na górę strony