Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pomogli zagubionej kobiecie

Data publikacji 22.12.2019

74-latka zagubiła się na targowisku przy ulicy Dolnej. Na szczęście poprosiła o pomoc policjantów z łódzkiej drogówki. Funkcjonariusze ogrzali zziębniętą kobietę, odwieźli ją do domu i przekazali pod opiekę męża.

Niecodzienna interwencja trafiła się policjantom z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji  w Łodzi. 21 grudnia bieżącego roku funkcjonariusze interweniowali na ulicy Dolnej w związku z nieprawidłowym parkowaniem pojazdów. Około godz.13.00 do patrolu podeszła starsza pani prosząc o pomoc. Była zmarznięta, zdenerwowana i przerażona. Oświadczyła, że zagubiła się na targowisku i nie potrafi wrócić do swojego domu.

Policjanci natychmiast zaprosili ją do radiowozu, aby się ogrzała i uspokoiła. Kobieta nie posiadała żadnych dokumentów, ale po chwili podała swoje personalia. Okazało się, że to 74-letnia mieszkanka Łodzi.

Stróże prawa odwieźli 74-latkę do domu, gdzie czekał na nią zaniepokojony mąż. Dzięki szybkiej interwencji policjantów z łódzkiej drogówki wszystko dobrze się skończyło.  

Powrót na górę strony