Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 45-latka

Data publikacji 27.01.2020

Wczoraj trwała akcja poszukiwawcza za zaginionym 45-letnim mieszkańcem Lublina. Zaniepokojona żona zgłosiła jego zaginięcie. Mężczyzna poinformował ją telefonicznie o zamiarze popełnienia samobójstwa. Natychmiast poszukiwaniem zaginionego zajęli się policjanci. 45-latek został odnaleziony przez kryminalnych z VII Komisariatu Policji w Lublinie.

Wczoraj, 27.01.2020 r., przed godz. 11:00, 45-letni mieszkaniec Lublina telefonicznie poinformował swoją żonę o zamiarze odebrania sobie życia. Zaniepokojona kobieta zaalarmowała Policję. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Komendant VII Komisariatu Policji w Lublinie ogłosił alarm dla jednostki. W działania zaangażowani byli wszyscy policjanci.

Kryminalni z „siódemki” po godz. 13:00 odnaleźli zaginionego 45-latka, który siedział w zaparkowanym samochodzie w pobliżu ul. Krężnickiej. Dzięki szybkiej reakcji policjantów i ich dużemu zaangażowaniu mieszkaniec Lublina nie zdążył nic sobie zrobić. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

45-latek w asyście policjantów został przewieziony przez załogę karetki pogotowia do jednego ze szpitali w Lublinie, gdzie został przekazany pod opiekę lekarzy.

(KWP w Lublinie / js)

Powrót na górę strony