Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego

Data publikacji 29.01.2020

W niespełna trzy godziny od momentu zgłoszenia został odnaleziony przez policję zaginiony 61-letni podopieczny Domu Pomocy Społecznej w Krzesimowie. W poszukiwania mężczyzny zaangażowani byli funkcjonariusze świdnickiej komendy, przewodnik psa z miejskiej komendy oraz strażacy.

Wczoraj po godz. 20.00 kierownik Domu Pomocy Społecznej w Krzesimowie powiadomił o zaginięciu 61-letniego podopiecznego, który jest niepełnosprawny oraz na stałe przyjmuje leki. W poszukiwania mężczyzny włączyli się policjanci wszystkich pionów Komendy Powiatowej Policji w Świdniku, przewodnik psa służbowego Komendy Miejskiej w Lublinie oraz strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdniku. Przeczesywali teren przyległy do placówki oraz sprawdzali wszystkie miejsca gdzie zaginiony mógł się udać.

Około godz. 23.00 zaginiony mężczyzna został odnaleziony przez policyjnego przewodnika psa służbowego. Mężczyzna był w dobrej formie i nie potrzebował pomocy medycznej. Został przekazany pracownikom DPS.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony