Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z grupy SPEED na ulicy generała Stanisława Maczka

Data publikacji 05.02.2020

Policjanci z podlaskiej grupy SPEED zatrzymali tym razem kierowcę forda, który na ulicy generała Stanisława Maczka w Białymstoku przekroczył dozwoloną prędkość o 62 km/h. Mężczyzna stracił natychmiast swoje prawo jazdy, a za popełnione wykroczenie otrzymał mandat karny.

W poniedziałek, na ulicy generała Stanisława Maczka w Białymstoku, policjanci z grupy SPEED po raz kolejny udowodnili, że nie warto przekraczać dozwolonej prędkości. Tym razem mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej forda, którym kierował mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Dobrzyniewo Duże. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość jadąc 132 km/h na odcinku drogi, gdzie obowiązywało ograniczenie do 70 km/h.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kierowca natychmiast stracił prawo jazdy na okres trzech miesięcy, został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych.

Pamiętajmy! Partnerstwo na drodze, stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, w tym ograniczeń prędkości, prowadzi do zwiększenia także naszego bezpieczeństwa.

Opis filmu: Film zaczyna się napisem: Policjanci z podlaskiej grupy SPEED zatrzymali tym razem kierowcę forda, który na ulicy generała Stanisława Maczka w Białymstoku przekroczył dozwoloną prędkość o 62 km/h. Następnie widać kadry z policyjnego wideorejestratora. Film kończy się napisem @podlaskapolicja i #bezpieczęństwo.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 4.72 MB)

Powrót na górę strony