Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tymczasowy areszt dla 34 i 35-latka za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Data publikacji 06.02.2020

Prudniccy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców miasta podejrzanych o przestępczość narkotykową. Podczas przeszukań pomieszczeń zajmowanych przez 34 i 35-latka funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 2 kilogramy narkotyków. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Za takie przestępstwo grozi im teraz do 10 lat więzienia. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Pod koniec stycznia prudniccy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców miasta. Policjanci podejrzewali ich o związek z przestępczością narkotykową. Ich ustalenia szybko się potwierdziły. Podczas przeszukań pomieszczeń zajmowanych przez 34 i 35-latka funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 2 kilogramy narkotyków — w tym amfetaminę i marihuanę.

W dwóch mieszkaniach należących do młodszego z mężczyzn funkcjonariusze znaleźli blisko 1300 gramów amfetaminy oraz ponad 30 gramów marihuany. Natomiast w mieszkaniu należącym do 35-latka śledczy zabezpieczyli ponad 400 gramów marihuany oraz ponad 40 gramów amfetaminy.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Za takie przestępstwo grozi im teraz do 10 lat więzienia. Decyzją sądu obaj zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Sprawa ma charakter rozwojowy.

(KWP w Opolu / kp)

  • dwaj policjanci prowadzą zatrzymanego mężczyznę
  • dwaj policjanci prowadzą zatrzymanego mężczyznę
  • dwaj policjanci prowadzą zatrzymanego mężczyznę
  • zabezpieczone środki odurzające
  • zabezpieczone środki odurzające
  • Policjant zakłada kajdanki zatrzymanemu mężczyźnie

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 40.08 MB)

Powrót na górę strony