Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi z katowickiej „trójki” pobiegli wśród śląskich aniołów

Data publikacji 13.02.2020

Pierwszego dnia lutego dzielnicowi Komisariatu Policji III w Katowicach st. asp. Arkadiusz Olejniczak oraz st. sierż. Kamil Sierny wzięli udział w III Zimowym Biegu Śląskich Aniołów, organizowanym w katowickim parku Kościuszki. Bieg został zorganizowany przez Fundację Śląskich Aniołów przy wsparciu Miasta Katowice, a wzięło w nim udział ponad 500 "aniołów". Dochód z wydarzenia przeznaczono na zakup rzeczy niezbędnych dla podopiecznych fundacji.

W sobotę, 1 lutego br. dzielnicowi z katowickiej „trójki”: st. asp. Arkadiusz Olejniczak oraz st. sierż. Kamil Sierny, wzięli udział w III Zimowym Biegu Śląskich Aniołów, który odbył się w Parku Kościuszki w Katowicach. Charytatywna impreza sporotwa została zorganizowana w formie biegu i marszu Nordic Walking na dystansie 5 km. Na starcie pod katowicką wieżą spadochronową zameldowało się ponad pół tysiąca zawodników.

Ta charytatywna impreza została zorganizowana przez Fundację Śląskie Anioły, która działa na rzecz pomocy najbardziej potrzebującym, a w szczególności ukierunkowana jest na pomoc dzieciom. Udział katowickich mundurowych w tej imprezie charytatywnej pozwolił na wsparcie szlachetnej działalności. Udział policjantów w tego rodzaju przedsięwzięciach pozwala również na kontakt z innymi uczestnikami wydarzenia, co z kolei przekłada się na zaciśnięcie więź i współpracy ze społecznością naszego miasta.

(KWP w Katowicach / kp)

  • dwaj dzielnicowi z Katowic
  • dwaj dzielnicowi z Katowic
  • dwaj dzielnicowi z Katowic
Powrót na górę strony