Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla dzielnicowej

Data publikacji 27.02.2020

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej wpłynęły podziękowania od mieszkanki miasta. Autorka listu wyraziła w nich swą wdzięczność dla dzielnicowej asp. Renaty Burdach za duże zaangażowanie w rozwiązywanie problemów rodziny. List kobiety potwierdził skuteczność działań Policji.

 Wczoraj (27.02.2020 r.) insp. Wojciech Czapla pełniący obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej otrzymał podziękowania od mieszkanki miasta oraz jej syna. W liście skierowanym do szefa bialskich policjantów, kobieta wyraziła swoją wdzięczność za pomoc jaką otrzymała od dzielnicowej mł. asp. Renaty Burdach. Autorka listu podziękowała w nim za pomoc i wsparcie jakich doświadczyła ona sama oraz jej Rodzina. Dodając, że działania funkcjonariuszki przyczyniły się do poprawy bezpieczeństwa i dobra Rodziny.

   W treści listu czytamy: „Postawa i zaangażowanie Pani Dzielnicowej jest świadectwem solidarności z potrzebującymi, jak również przykładem dla innych.”

Pomoc innym ludziom i zaangażowanie w służbę wpisane są w zawód i działania każdego policjanta, jednak satysfakcję przynosi fakt, że znajdują one uznanie wśród społeczeństwa. Mł. asp. Renata Burdach funkcję dzielnicowego bialskiej komendy pełni od niemal 2 lat. Jak sama mówi „Pełniąc służbę w Policji ma możliwość udzielania pomocy osobom, które jej potrzebują, co daje jej ogromną satysfakcję. Warto podkreślić, że policjantka w ubiegłym roku zwyciężyła w organizowanym przez Komendę Miejską Policji w Białej Podlaskiej plebiscycie na „Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego Powiatu Bialskiego".

(KWP w Lublinie/js)

Powrót na górę strony