Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Statuetka za przedsiębiorczość w rękach podlaskich policjantów

Data publikacji 28.02.2020

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku została wyróżniona podczas finału 16. edycji „Dnia Przedsiębiorczości”, który odbył się wczoraj w Ministerstwa Rozwoju w Warszawie. Do podlaskich policjantów trafiła statuetka, którą wręczyli Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Marek Niedużaka oraz Prezes Zarządu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości Zbigniew Modrzewski.

„Dzień Przedsiębiorczości" jest projektem sprzyjającym podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Poprzez udział w programie uczniowie mają możliwość zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu, zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości zachęca do udziału w programie partnerów ze świata biznesu, dzięki czemu w „Dniu Przedsiębiorczości” uczestniczą duże międzynarodowe firmy, banki oraz instytucje i urzędy państwowe, a dzięki aktywności szkół również małe lokalne firmy.

Zwieńczeniem programu była XVI Gala Przedsiębiorczości, podczas której najaktywniejsze szkoły,  firmy i instytucje biorące udział w akcji uhonorowane zostały statuetkami i dyplomami.

W tym roku, po raz drugi Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku została laureatem „Dnia Przedsiębiorczości”. W imieniu Komendanta Wojewódkiego Policji w Białymstoku nadinspektora Daniela Kołnierowicza, statuetkę z rąk Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju Marka Niedużaka oraz Prezesa Zarządu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości Zbigniewa Modrzewskiego odebrał podinspektor Wojciech Bajeński.

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku włączyła się w realizację XVII edycji Dnia Przedsiębiorczości organizowanej w dniu 2 kwietnia 2020 roku.

  • zdjęcia z uroczystej gali dnia przedsiębiorczości
  • zdjęcia z uroczystej gali dnia przedsiębiorczości
  • zdjęcia z uroczystej gali dnia przedsiębiorczości
Powrót na górę strony