Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci rozegrali charytatywny mecz piłki nożnej dla 9-letniego Kuby

Data publikacji 10.03.2020

Na hali sportowej w Kańczudze, odbył się I Turniej Charytatywny Piłki Nożnej z okazji Dnia Kobiet. W wydarzenie to włączyli się również przeworscy policjanci. Podczas imprezy zbierano pieniądze na rehabilitację i protezę dla 9-letniego chłopca.

W niedzielę (08.03.2020 r.)  w hali sportowej Kańczuckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się I Turniej Charytatywny Piłki Nożnej z okazji Dnia Kobiet. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga Andrzeja Żygadło oraz Dyrektor KOSiRu Tomasza Baran. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na rehabilitację i zakup protezy dla 9-letniego Kuby. W turnieju oprócz policjantów uczestniczyły drużyny: Trenerów KAP Kamaxik, WSPR w Przemyślu, ZSZ w Kańczudze, Ochotniczej Straży Pożarnej z Kańczudze, Weteranów Misji Zagranicznych ONZ oraz Oldboyów z Kańczugi. 

Reprezentująca nas drużyna rozegrała piękny i zacięty mecz. W policyjnym składzie zagrała sierż. sztab Anna Urbanik, która otrzymała tytuł najlepszego zawodnika turnieju. Wynik spotkania nie był istotny, bo sportowym zmaganiom przyświecał szczytny cel – zbiórka pieniędzy na rehabilitację chłopca.

Najważniejszy w tym dniu był uśmiech Jakuba, który z wielkim zainteresowaniem kibicował wszystkim drużynom.

(KWP w Rzeszowie/js)

  • Reprezentacja Policji z komendantem
  • Policjanci podczas meczu piłki nożnej
  • Policjanci podczas meczu piłki nożnej
  • Puchary
  • Reprezentantka policji odbiera puchar za zajęcie 6 miejsca
  • Jakub Żyła dla którego odbyła się zbiórka
Powrót na górę strony