Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z pomocą dla Luizy!

Data publikacji 13.03.2020

Na terenie Centrum Szkolenia Policji samorząd słuchaczy przeprowadził koleżeńską zbiórkę pieniężną na rzecz 8-letniej Luizy córki naszej koleżanki st. sierż. Anny Dudek-Berlińskiej, funkcjonariuszki Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu. Luiza jest podopieczną Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”.

St. sierż. Anna Dudek – Berlińska na początku lutego br. rozpoczęła w naszej szkole kurs specjalistyczny w zakresie ruchu drogowego – część ogólna. Niestety ze względów osobistych nie udało jej się szkolenia ukończyć. Od prawie 9 lat zmaga się z ciężką chorobą córki, która wymaga stałego leczenia i rehabilitacji. Słuchacze oraz kadra i pracownicy CSP postanowili wesprzeć naszą koleżankę w codziennej walce o zdrowie córki.

W rolę wolontariuszy wcielili się słuchacze szkolenia podstawowego: post. Justyna Boska, post. Magdalena Marek, post. Karolina Kul, post. Michalina Kotowska, post. Emilia Skowrońska, post. Kamil Saba, post. Karolina Zawisza, post. Celina Trych oraz post. Mariusz Sikorski. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich słuchaczy odbywających szkolenia oraz kadry i pracowników CSP udało się zebrać ponad 7000 zł. Fundusze zostały przekazane na wskazane konto Fundacji z dopiskiem: „.Luiza Berlińska 254/B – na rehabilitację i leczenie”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywny udział w zbiórce, a Luizie życzymy radości i uśmiechu każdego dnia.

(CSP Legionowo/js)

  • Policjantki z puszkami na korytarzu
  • Policjantki na placu apelowym
  • Luiza dla której odbyła się zbiórka
Powrót na górę strony