Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który nie realizował obowiązku kwarantanny po powrocie z Francji

Data publikacji 19.03.2020

Policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy otrzymali informację o mężczyźnie, który nie realizuje kwarantanny, a właśnie wrócił z Francji i był objęty takim obowiązkiem. Funkcjonariusze prowadząc działania w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa zatrzymali 28-letniego mieszkańcu powiatu trzebnickiego. Ponadto okazało się, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Trzebniccy funkcjonariusze zostali poinformowani o osobie, która wróciła z Francji i nie oddała na granicy karty meldunkowej w celu ominięcia obowiązku poddania się kwarantannie. Policjanci po potwierdzeniu uzyskanych danych zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu trzebnickiego. Ponadto ustalono, że jest on osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności.

Zatrzymany mężczyzna trafił do aresztu śledczego, sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Przypominamy, że za opuszczenie miejsca kwarantanny grozi grzywna do 5 tysięcy złotych.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Powrót na górę strony