Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wjechał autem w mur. Wewnątrz pięcioro młodych ludzi zorganizowało sobie spotkanie

Data publikacji 30.03.2020

Krośnieńscy policjanci interweniowali wobec kierowcy volkswagena, który wjechał w mur. W samochodzie znajdowało się pięć młodych osób, które lekceważąc ograniczenia wprowadzone z uwagi na epidemię, zorganizowali sobie spotkanie. Kierujący nie posiadał prawa jazdy i był poszukiwany. Młodzi ludzie za swoje bezmyślne postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (30.03.2020 r.), około godz. 4:30 nad ranem, na ul. Kapucyńskiej w Krośnie. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem osobowym, na parkingu wjechał w mur. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

W aucie znajdowało się pięć osób, które nie przejmując się nowymi zasadami bezpieczeństwa, postanowiło się spotkać. W towarzyskim spotkaniu uczestniczyło trzy kobiety i dwóch mężczyzn w wieku od 18 do 20 lat.

Po wylegitymowaniu okazało się, że kierujący nie posiada prawa jazdy, a jego samochód nie miał aktualnej polisy ubezpieczeniowej. Mężczyzna był również poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia 2 lat wolności. 18-latek został zatrzymany. Pozostałe osoby za swoje niemądre postępowanie poniosą konsekwencje. Wobec nich funkcjonariusze skierują wnioski o ukaranie do sądu.

Apelujemy o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń. W tym trudnym dla wszystkich czasie ważne jest, aby być odpowiedzialnym i nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem.

(KWP w Rzeszowie/js)

Powrót na górę strony