Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne środki ochrony trafią do policjantów

Data publikacji 01.04.2020

Maski ochronne, rękawice czy inne środki do dezynfekcji to rzeczy niezbędne dla naszych policjantów. Patrole kierowane do służby zewnętrznej wyposażone są w środki ochrony, w radiowozach znajdują się specjalne kombinezony i gogle, których policjanci używają mając kontakt z osobą, wobec której istnieje prawdopodobieństwo zarażenia COVID 19. Na bieżąco reagujemy na potrzeby. Dzisiaj kolejna partia trafi do wszystkich jednostek naszego województwa.

Stan epidemii nakłada na policjantów dodatkowe zadania, podyktowane troską o życie i zdrowie ludzi. Dlatego patrole kierowane do służby zewnętrznej wyposażone są w środki ochrony. W radiowozach dodatkowo znajdują się specjalne kombinezony i gogle, których policjanci używają mając kontakt z osobą, wobec której istnieje prawdopodobieństwo zarażenia COVID 19.

Dostawy środków ochrony odbywają się regularnie i przekazywane są funkcjonariuszom na bieżąco. Ponadto, przed każdą służbą policjanci otrzymują dodatkowe instrukcje, w jaki sposób postępować, aby pomagając innym, nie narażać własnego bezpieczeństwa. Przed każdą interwencją, policjanci sprawdzają też, czy pod adresem gdzie się udają, przebywa osoba mająca obowiązek kwarantanny.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 21.96 MB)

środki ochrony

  • środki ochrony
  • środki ochrony
  • środki ochrony
Powrót na górę strony