Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowanie dla policjantów

Data publikacji 02.04.2020

W tym trudnym dla nas wszystkich okresie, jakim jest epidemia koronawirusa liczy się każdy gest wsparcia i miłe słowo. Mieszkanka powiatu jaworskiego podziękowała za pomoc, jaką otrzymała będąc na kwarantannie, od jaworskich funkcjonariuszy.

„Serdecznie dziękuję Policjantom sprawdzającym mnie na kwarantannie w środę 25 marca o godz. 19:48... Za udzielnie pomocy i wezwanie pogotowia, które przewiozło mnie na oddział zakaźny w Bolesławcu... Wynik SARS-CoV-2 ujemny. Dziękuję”.

Tymi słowami mieszkanka powiatu jaworskiego podziękowała policjantom jaworskiej komendy w przesłanej w dniu 30 marca br. wiadomości mailowej.

Wszyscy mamy świadomość ryzyka, jakie niesie za sobą zagrożenie koronawirusem. Każdy z nas martwi się o zdrowie swoje i swoich bliskich. W czasach panowania koronawirusa sytuacja jest bardzo dynamiczna. Policjanci pomimo wielu zadań służbowych, wspierają na co dzień służby sanitarne. Każdego dnia mundurowi sprawdzają, czy osoby objęte kwarantanną m.in. nie potrzebują pomocy. Policyjna służba, na co dzień trudna, w obecnej sytuacji stawia przed nami nowe wyzwania. Każdego dnia policjanci ryzykują swoim zdrowiem i życiem dla bezpieczeństwa nas wszystkich. 

Dziękujemy za słowa wdzięczności. Moc, jaką niosą z sobą podziękowania oraz słowa wsparcia dodają skrzydeł, a także motywują funkcjonariuszy do dalszej pracy i niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Powrót na górę strony