Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Apel dzieci w walce z koronawirusem

Data publikacji 07.04.2020

Dzieci policjantów, ratowników medycznych, lekarzy, strażaków oraz milusińscy, którzy mocno wspierają wszystkie służby w walce z koronawirusem apelują do Państwa o pozostanie w domach i nie ukrywanie przed służbami mundurowymi oraz medycznymi faktu pozostawania w grupie ryzyka. Apelujemy zostań w domu, nie okłamuj służb mundurowych i medycznych.

Dzisiaj wszyscy mamy świadomość zagrożenia, jakie niesie ze sobą koronawirus. Każdy z nas martwi się o swoje zdrowie i swoich najbliższych. Codziennie policjanci, ratownicy medyczni, lekarze, strażacy ryzykując swoim życiem i zdrowiem dbają o bezpieczeństwo nas wszystkich. Pamiętaj, że nasze zdrowie – to także Twoje zdrowie i Twoje bezpieczeństwo. Zatajenie przed służbami mundurowymi i medycznymi informacji, że wróciłeś z zagranicy, lub miałeś kontakt z osobą zakażoną, a także sam możesz być zainfekowany to ogromne ryzyko dla tych osób i każdego z nas.

Podczas walki z tak groźnym przeciwnikiem, jakim jest koronawirus musimy wspólnie współpracować i zadbać o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Dzieci wszystkich służb, które są dzisiaj na pierwszym ogniu oraz milusińscy, którzy bardzo mocno wspierają nas wszystkich w walce z koronawirusem, zwracają się do Państwa z apelem: zostań w domu oraz nie okłamuj służb mundurowych i medycznych.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Film Apel dzieci w walce z koronawirusem

Pobierz plik Apel dzieci w walce z koronawirusem (format mp4 - rozmiar 48.09 MB)

Powrót na górę strony