Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla hajnowskich dzielnicowych

Data publikacji 08.04.2020

Podziękowania od osób, którym się pomogło, są dla policjantów najwyższym wyrazem uznania dla ich codziennego trudu. „ …To dzięki Waszej pracy, ofiarnej służbie i poświęceniu czujemy się bezpiecznie” – to fragment podziękowania skierowanego do dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce. Te ciepłe słowa, napisała do funkcjonariuszy osoba objęta kwarantanną domową.

Policjanci codziennie sprawdzają miejsca pobytu osób przebywających na kwarantannie domowej. W trakcie kontroli mundurowi pytają o stan zdrowia oraz ewentualne potrzeby osób objętych kwarantanną. Osoby te otrzymują często wsparcie od policjantów. W tym pracowitym okresie to przede wszystkim „dobre słowo” dodaje siły i motywuje do dalszej, ciężkiej pracy.

Do Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce wpłynęły podziękowania od osoby objętej kwarantanną domową: „… To dzięki Waszej pracy, ofiarnej służbie i poświęceniu czujemy się bezpiecznie” – to fragment podziękowania skierowanego do dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce. W e-mailu adresowanym do komendanta kobieta wyraziła słowa uznania za codzienny wysiłek, poświęcenie w wykonywaniu trudnej i odpowiedzialnej pracy. Słowa kobiety potwierdziły po raz kolejny zaangażowanie mundurowych w wykonywane obowiązki.

(KWP w Białymstoku / js)

Powrót na górę strony