Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Miś - policjant odwiedził w Święta chore dzieci

Data publikacji 14.04.2020

W niedzielę wielkanocną funkcjonariusze w towarzystwie policyjnego misia odwiedzili dzieci z Domu Pomocy Społecznej w Starej Wsi i najmłodszych pacjentów brzozowskiego szpitala. Wizyta ta z powodu panującej epidemii wyglądała inaczej niż zwykle, ale niezmiennie sprawiła dzieciom dużo radości. Mundurowi przekazali podopiecznym prezenty, które umilą im spędzanie czasu w placówkach.

W niedzielę, 12.04.br., około godz. 14, policjanci brzozowskiej komendy wraz z policyjnym misiem odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Starej Wsi. Mundurowi nie zapomnieli również o najmłodszych pacjentach z brzozowskiego szpitala, którzy zamiast w domu, święta musieli spędzać na oddziale dziecięcym.

To już kolejne odwiedziny funkcjonariuszy u dzieci, jednak ze względu na stan epidemii wizyta ta wyglądała inaczej niż dotychczas. Podczas spotkania policyjny miś rozweselał najmłodszych, dodając im otuchy. Policjantki trzymając duży plakat, przypominały, że „Wszystko będzie dobrze”.

Obecność policjantów na placu szpitalnym wzbudziła duże zainteresowanie nie tylko wśród najmłodszych, dlatego też policyjny miś, machając, przekazywał pozdrowienia dla wszystkich pacjentów szpitala. 

Policjanci przekazali pracownikom szpitalnego oddziału ratunkowego w Brzozowie życzenia świąteczne, wyrażając wdzięczność i szacunek dla wykonywanej przez nich pracy.

Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów asp. szt. Józef Bąk, przekazał dla Domu Pomocy Społecznej w Starej Wsi oraz dla oddziału dziecięcego brzozowskiego szpitala prezenty, które pozwolą dzieciom mile spędzić czas na zabawie podczas pobytu w placówkach.

Wizyta sprawiła dzieciom dużo radości i pozwoliła, chociaż na chwilę zapomnieć o trudnych czasach epidemii, dając nadzieję na to, że wkrótce „Wszystko będzie dobrze”.

(KWP w Rzeszowie/ mw)

  • policyjny miś przy radiowozie
  • policyjny miś przy radiowozie i policjantki z plakatem „Wszystko będzie dobrze”
  • policyjny miś przy radiowozie i policjantki z plakatem „Wszystko będzie dobrze”
  • policyjny miś i policjanci z plakatem „Wszystko będzie dobrze”
  • policyjny miś, policjant i ratownik medyczny

Opis filmu: Miś - policjant odwiedził w Święta chore dzieci

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 24.79 MB)

Powrót na górę strony