Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla podejrzanego o pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Data publikacji 15.04.2020

Opolscy policjanci zatrzymali podejrzanego o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Zatrzymany to 44-letni obywatel Ukrainy. Podejrzany trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kluczborku śledztwo dotyczące pobicia, na skutek którego zmarł 57- letni obywatel Ukrainy.

Do zdarzenia doszło 12 kwietnia br. na terenie gminy Ozimek. Do tej sprawy policjanci zatrzymali 44-letniego mężczyznę. Z ustaleń mundurowych wynika, że agresor znał swoją ofiarę. Mężczyźni wspólnie wynajmowali dom pod Ozimkiem.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy wskazuje na to, że podejrzany pobił swojego współlokatora, który jeszcze przed przybyciem służb medycznych zmarł w wyniku doznanych obrażeń.

44-latek usłyszał dziś zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Sąd Rejonowy w Kluczborku wobec zatrzymanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Taki czyn zagrożony jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Opolu/js)

  • Prowadzony zatrzymany
  • Prowadzony zatrzymany
  • Prowadzony zatrzymany
Powrót na górę strony