Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wyjątkowe podziękowania dla policjantów za „troskę i wsparcie duchowe”

Data publikacji 17.04.2020

Mieszkanka Iłowej podziękowała swojemu dzielnicowemu oraz pozostałym funkcjonariuszom iłowskiego komisariatu za „troskę i wsparcie duchowe”. Podziękowanie dotyczyło codziennych wizyt policjantów podczas odbywania przez nią kwarantanny domowej. Opieka i słowa otuchy były ważne w czasie tych trudnych dni. Dziękujemy za ten gest - każde dobre słowo pokrzepia do dalszego działania.

Bardzo miła niespodzianka spotkała policjantów iłowskiego komisariatu. Mieszkanka Iłowej, która odbywała kwarantanną i która każdego dnia była odwiedzana przez policjantów postanowiła przekazać mundurowym kartkę z podziękowaniami. Wszystko to w ramach  wdzięczności za wsparcie jakie otrzymywała w tym trudnym dla niej czasie kwarantanny domowej. Podziękowania za służbę, niezależnie od ich formy, są dla policjantów dowodem na to, że są nam potrzebni, a obywatele doceniają ich poświęcenie i zaangażowanie w wykonywaniu swoich obowiązków.

Każdego dnia policjanci sprawdzają osoby objęte kwarantanną, rozmawiają, pytają o samopoczucie oraz ewentualne potrzeby. Jednak poza tymi dodatkowymi zadaniami związanymi z epidemią koronawirusa mundurowi realizują wszystkie inne zadania jak do tej pory. Codziennie dbają o bezpieczeństwo nas wszystkich.  Jesteśmy po to, aby Wam służyć.

  

Źródło: sierżant sztabowy Aleksandra Jaszczuk

Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu

 

Powrót na górę strony