Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów

Data publikacji 21.04.2020

W tym trudnym okresie, kiedy cały kraj zmaga się epidemią i trudnościami z nią związanymi, każdy miły gest czy słowo jest niezwykle ważne. Docenienie wysiłku, jaki wielu z nas wkłada w walkę z koronawirusem, pomaga zachować siłę i pogodę ducha na kolejne dni zmagań z tym groźnym patogenem. Taki właśnie drobny gest — niezwykle motywujący i krzepiący, zrobiła 11-letnia mieszkanka gminy Góra, która na ręce górowskich policjantów przekazała podziękowania za ich codzienną służbę.

Bardzo miła niespodzianka spotkała policjantów górowskiej komendy. 11-letnia Wiktoria postanowiła przekazać mundurowym własnoręcznie namalowany rysunek w ramach podziękowań za ich codzienną służbę i poświęcenie, jakie każdego dnia prezentują funkcjonariusze.

Obecnie obowiązuje przerwa w nauce w placówkach oświatowych, którą dziewczynka chciała wykorzystać, dziękując „cichym bohaterom”, którzy na co dzień troszczą się o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu górowskiego.

Takie podziękowania są dla policjantów dowodem na to, że są potrzebni i nawet najmłodsi obywatele doceniają ich poświęcenie oraz zaangażowanie w wykonywaniu swoich obowiązków. Ten drobny gest daje funkcjonariuszom ogromną siłę i motywację w codziennej walce o ład i porządek na podległym im terenie.

(KWP we Wrocławiu/js)

Powrót na górę strony