Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wsparli zwierzęta w ZOO i jednocześnie zrobili prezent dzieciom

Data publikacji 22.04.2020

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku wpadli na niecodzienny pomysł, by wspomóc zwierzęta płockiego ZOO. Zakupili 120 biletów, a bilety przekazali na ręce dyrekcji Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Płocku. Dzieci z ośrodka będą miały teraz 365 dni na wykorzystanie biletów.

Policjanci w swej codziennej służbie kierują się przede wszystkim empatią i chęcią niesienia pomocy potrzebującym. Uwagę funkcjonariuszy zwróciły zwierzęta w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Płocku, które są obecnie w trudnej sytuacji, ponieważ kiedy nie ma zwiedzających, nie ma również wpływów, które zapewniają stabilność działalności ZOO. W związku z tym ogród zoologiczny uruchomił sprzedaż biletów, które będą do wykorzystania w ciągu 365 dni od daty zakupu.

Policjanci w tym celu zebrali pieniądze, za które zakupili 120 biletów wstępu do płockiego ZOO, pomagając zwierzętom, które tam przebywają. Bilety przekazali na ręce dyrekcji dyrekcji Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Płocku. Po epidemii dzieci skorzystają z biletów podarowanych przez policjantów.

Zespół Prasowy/NC

  • Umundurowana policjantka
  • Umundurowani policjanci
  • Umundurowany policjant i osoba cywilna
Powrót na górę strony