Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za pobicie i posiadanie kokainy

Data publikacji 28.04.2020

Policjanci z Poznania zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za brutalne pobicie kobiety. Jeden z zatrzymanych odpowie także za posiadanie narkotyków. Sąd zdecydował, że najbliższe dwa miesiące zatrzymani spędzą w areszcie. 33-latkowi grożą 3 lata więzienia, a 34-latek może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Na początku kwietnia br. na poznańskim Grunwaldzie doszło do pobicie kobiety przez dwóch mężczyzn. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia, natychmiast zaczęli pracować nad ustaleniem personaliów sprawców.

Do sprawy zaangażowali się także policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Po analizie zebranych materiałów, policjanci wiedzieli już kto stoi za pobiciem kobiety. Ustalono, gdzie mieszkają mężczyźni i 23 kwietnia br. przystąpiono do zatrzymań. W realizacji udział wzięła także poznańska Grupa Realizacyjna.

Pierwszego z podejrzanych policjanci zatrzymali w Poznaniu. Gdy 33-latek wychodził ze swojego mieszkania funkcjonariusze przystąpili do zatrzymania. Mężczyzna był zaskoczony i nie spodziewał się Policji. Już po kilku godzinach w rękach mundurowych znalazł się drugi z podejrzanych. 34-letni mężczyzna został zatrzymany na terenie gminy Swarzędz. Podczas przeszukania jego mieszkania, policjanci zabezpieczyli także 150 gramów kokainy.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia. 34-latek usłyszał także zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu, mężczyźni najbliższe dwa miesiące spędza w areszcie.

(KWP w Poznaniu/js)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 755.35 KB)

Powrót na górę strony
Polska Policja